Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów, natomiast przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku polskim i międzynarodowym.

Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Twórcom i akcjonariuszom Banku od początku przyświecała idea stworzenia nowoczesnej instytucji wykorzystującej najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurującej we wszystkich segmentach rynku finansowego.

PKF

PKF prowadzi działalność w Polsce od ponad 20 lat. Według rankingu „Rzeczpospolitej” PKF to 5. firma audytorska w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Realizuje sześć linii biznesowych: audytorską, podatkową, konsultingową, rachunkową, szkoleniową oraz usługi dla rynku kapitałowego.

Oye

Oye to jedyna w Warszawie szkoła tańca specjalizująca się w salsie kubańskiej (oraz tańcach afrokubańskich), która powstała w 2012 roku z pasji i zaangażowania nie tylko założycieli, ale również ich kursantów i przyjaciół. Zapraszamy do śledzenia naszych wydarzeń, już wkrótce do wygrania pierwsze vouchery na darmowe lekcje salsy.