1. Czy nie mając praktycznie żadnej wiedzy na temat bankowości mogę dołączyć do SKN-u?

Tak. Wiele osób chciałoby dołączyć do naszego SKNu już na pierwszym roku studiów, jednak obawiają się, że tematyka będzie dla nich zbyt trudna. Wychodząc im na przeciw staramy się organizować projekty oraz konferencje dopasowane do osób, które dopiero wkraczają w świat bankowości.

2. Czy do SKN-u Bankowości mogą dołączyć również osoby spoza Szkoły Głównej Handlowej?

Tak. Nasi członkowie są studentami lub absolwentami większości szkół wyższych w Warszawie co daje nam możliwość dopasowania projektów do osób o różnym poziomie wiedzy oraz poszerzania horyzontów w wielu dziedzinach powiązanych z bankowością.

3. Jak zostać członkiem SKN-u Bankowości SGH?

Rekrutacja do SKNu Bankowości składa się z 3 etapów. Pierwszy etap polega na wypełnieniu formularza dostępnego na stronie, który dostarczy nam podstawowych informacji o Tobie oraz pomoże wstępnie przydzielić do projektów, które mogą Cię zainteresować.

Drugim etapem jest rozmowa rekrutacyjna na której staramy się poznać twoje pasje, mocne strony i oczekiwania w stosunku do SKNu. Podczas tego etapu będziesz też mógł porozmawiać z nami na temat organizacji i innych spraw związanych z działalnością w SKNie.

Trzeci etap to spotkanie informacyjne na które zostaniesz zaproszony jeżeli przejdziesz pomyślnie drugi etap. W trakcie spotkania poznasz członków SKNu oraz nowe osoby przyjęte w struktury naszej organizacji, wtedy również dowiesz się do jakich projektów zostałeś przez nas przydzielony. Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane podczas integracji, która przewidziana jest po spotkaniu.